Domek 1 nad łowiskiem

Domek w pełni wyposażony z dwoma pokojami, aneksem kuchennym (kuchenka dwupalnikowa, lodówka z zamrażarką, czajnik), łazienką z prysznicem i ogromnym tarasem z pięknym widokiem na pola, lasy i łowisko. Na tarasie stoi duży drewniany stół dzięki czemu można się cieszyć posiłkami na świeżym powietrzu. Dom przeznaczony jest dla 4 osób (łóżko małżeńskie oraz rozkładana kanapa), istnieje możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego dla dziecka. Obok domku jest kamienny grill, miejsce na ognisko, altana, plac zabaw, trampolina, hamaki i leżaki, miejsce do gry w piłkę oraz wiele przestrzeni! Na wyposażeniu znajdują się pościele, smart TV (USB, Netflix), dostęp do WiFi, wiatrak, moskitiery, drewno do ogniska. Do naszej prywatnej plaży od tego domku jest tylko 700m (polną dróżką), można zarówno przejść się pieszo jak i podjechać autem pod samą plażę.

Domek w pełni wyposażony z dwoma pokojami, aneksem kuchennym (kuchenka dwupalnikowa, lodówka z zamrażarką, czajnik), łazienką z prysznicem i tarasem. Domek jest w całości ogrodzony więc polecany jest dla osób przyjeżdżających z uciekającym pupilem :) Dom jest 4-5 osobowy (łóżko małżeńskie, kanapa rozsuwana 130cm, łóżko piętrowe), istnieje możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego dla dziecka. Przy domku stoi grill, jest miejsce na ognisko oraz duży drewniany stół. Na wyposażeniu znajdują się pościele, smart TV (USB, Netflix), dostęp do WiFi, wiatrak, moskitiery, drewno do ogniska. 20 metrów od domu jest duży ogród z placem zabaw i miejscem do gry w piłkę. Do naszej prywatnej plaży od tego domku jest tylko 700m (polną dróżką), można zarówno przejść się pieszo jak i podjechać autem pod samą plażę.

Domek w pełni wyposażony z dwiema sypialniami, salonem z aneksem kuchennym (kuchenka czteropalnikowa, lodówka z zamrażarką, czajnik), łazienką z prysznicem oraz dużym tarasem z pięknym widokiem na całe łowisko, pola i lasy. Domek przeznaczony jest dla 4 osób (dwie sypialnie z podwójnym łóżkiem). Na tarasie wisi hamak, stoi duży drewniany stół, obok jest grill i leżaki. Na wyposażeniu znajdują się pościele, smart TV (USB, Netflix), dostęp do WiFi, wiatrak. Domek stoi najbardziej na uboczu więc szczególnie polecany jest dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. 100 metrów od domku jest duży ogród z placem zabaw i miejscem do gry w piłkę. Do naszej prywatnej plaży od tego domku jest tylko 700m (polną dróżką), można zarówno przejść się pieszo jak i podjechać autem pod samą plażę.

Domek holenderski nad jeziorem w pełni wyposażony z dwiema sypialniami, salonem z rozkładaną kanapą oraz kuchnią i łazienką. W kuchni jest lodówka z zamrażarką, kuchenka z piekarnikiem, czajnik, stół z krzesłami. W łazience umywalka, toaleta oraz prysznic z głębokim brodzikiem. Do domku dobudowany jest duży taras ze stołem. Z tarasu widok na jezioro, pola i lasy. Obok stoją leżaki, wiszą hamaki, jest grill oraz wielki plac zabaw dla dzieci. Na wyposażeniu znajdują się pościele, smart TV (USB, Netflix), dostęp do WiFi oraz wiatrak. Domek przeznaczony jest dla maksymalnie 6 osób (3 podwójne łóżka). 700m od domków znajduje się nasze prywatne łowisko gdzie można oddać się swojej pasji wędkarskiej, lub po prostu posiedzieć w ciszy i spokoju. Domek jest bardzo blisko jeziora gdzie są dwa pomosty (jeden przeznaczony dla osób kąpiących się a drugi dla wędkarzy). 

Domek holenderski nad jeziorem w pełni wyposażony  z dwiema sypialniami dwuosobowymi, jedną jednoosobową, salonem z dużą kanapą, kuchnią i łazienką. W kuchni jest lodówka z zamrażarką, kuchenka czteropalnikowa, czajnik oraz stół z ławkami. W łazience znajduje się zlew, toaleta oraz prysznic z głębokim brodzikiem. Do domku dobudowany jest duży taras ze stołem. Z tarasu widok na jezioro, pola i lasy. Obok stoją leżaki, wiszą hamaki, jest grill oraz wielki plac zabaw dla dzieci. Na wyposażeniu znajdują się pościele, smart TV (USB, Netflix), dostęp do WiFi oraz wiatrak. Domek przeznaczony jest dla maksymalnie 6 osób. 700m od domków znajduje się nasze prywatne łowisko gdzie można oddać się swojej pasji wędkarskiej, lub po prostu posiedzieć w ciszy i spokoju. Domek jest bardzo blisko jeziora gdzie są dwa pomosty (jeden przeznaczony dla osób kąpiących się a drugi dla wędkarzy). 

Skontaktuj się z nami

+48 507 370 121

+48 505 112 779

e-mail: margalska1@op.pl

 

Nasz adres to:
Agroturystyka "Pod Lipą"
Marek Narodzonek
Małe Leźno 47
87-313 Brzozie, woj. Kujawsko - Pomorskie

Nasz numer konta bankowego to:
Bank Spółdzielczy: 66 9484 1150 3222 0004 6842 0001